Kooli esindamine 2018/2019

Vene keele viktoriin

Kõrveküla Põhikoolis toimus 6. klasside vene keele viktoriin. Kooli esindasid Simoona Jesin, Maria Sule, Ott Kruuse, Henry Kaasiku, Oliver Kompus, Aleksander Tigane, Aaron Mälton. Esimeses voorus võistlesid õpilased meekonnana, teises voorus individuaalselt. Õpilasi oli viktoriinile tulnud Nõost ja Puhjast, kokku 17 , muidugi Kõrveküla enda õpilased. Selgus. et õpitakse erinevate õpikute järgi, st keeruline oli koostada ülesandeid, mida kõik oleksid osanud. Individuaalses viktoriinis jäi 1. koht Kõrvekülla.

Meie kooli õpilane Henry oli oma punktisummalt neljas. Tubli!

Eraldi arvestust peeti vene keelt koduse keelena rääkivate õpilaste kohta. Aaron oli ainuke omasuguste hulgas. Saavutas 97 punktiga tubli tulemuse.

Etluskonkurss

21.märtsil toimus Alatskivil Juhan jaJakob Liivile pühendatud luulekonkurss.Osalejid oli tavapärasest rohkem. Elva Gümnaasiumi õpilased esinesid hästi. Gerda Joanna Nurmoja ( õp Malle Luik) ja Grete Koppwl ( III koht- õp Ilme Mõttus).

Kooli esindamine tabelina

Kooli esindamine

Maakondlik õpioskuste olümpiaad

9. oktoobril  Nõo Põhikoolis toimunud maakondlikul õpioskuste olümpiaadil saavutas Elva Gümnaasiumi 6. klasside võistkond 4. koha. Kokku oli võistlemas 16 võistkonda. Meie kooli esindasid Liisa Aunap 6.a klass, Aade Hiir 6.a klass, Mereli Mõttus 6.b klass, Marten Padar 6.c klass ja Ott Kruuse 6. c klass. Õpilasi juhendasid Eve Vaigu ja Taimi Juhkam.