Kooli esindamine 2016/2017

11. Mitteteatrite Festival

11. Mitteteatrite festival. 1. c klassi lapsed esitasid näidendi Kevadpidu metsas.

Külakosti viidi ka Kammeri kooli õpilastele. Lastele meeldib esineda.

Kärt Hanni hingestatud esinemist  tunnustati diplomiga.1

Tartu maakonna küünlapäeva luulekonkursil saavutas meie kooli  1. c klassi õpilane KÄRT HANNI  auväärse esimese koha.

KOOLI ESINDAMINE TABELINA

Tabel ava siit

Kirke Allikule auhinnaline koht vabariiklikul luulevõistlusel

4. c klassi õpilane Kirke Allik osales ja esindas kooli ERR Lastetuba ja Lastejaama korraldatud luulevõistlusel „Kui ma oleks õpetaja“, kuhu saabus üle Eesti kokku 164 luuletust. Kirke Allik sai auhinnaks Jaanus Vaiksoo raamatu „Kellassepaproua“.

Andreas Kurvitsale auhinnaline koht vabariiklikul suurel Lego-konkursil

Andreas Kurvits 3.b klassisist esindas väärikalt oma kooli vabariiklikul Suurel Legokonkursil. Töö pääses edasi suurele lego-näitusele "Legomaania" ning pälvis kategoorias "Miski pole minu jaoks võimatu" ühe kolmest auhinnalisest kohast. Andrease tööd saab näha Mänguasjamuuseumis näitusel "Legomaania".