Kooli esindamine 2015/2016

Direkrori vastuvõtt 2016

1            Charlotte - Victoria Mägi 1a            48       Heiki Vabrit 6a            95       Robin Mürk 8b
2   Grete Koppel 1a   49   Janis Pakassaar 6a   96   Siim Pärsimägi 8b
3   Karl Kelt 1a   50   Kirke Kool 6a   97   Anete Eliisa Kevvai 8c
4   Kaur Nuia 1a   51   Orm Siimon Madilainen 6a   98   Annabel Jõgi 8c
5   Keir- Christian Sugul 1a   52   Ottomar Sibul 6a   99   Ats Tragel 8c
6   Kristjan Keps 1a   53   Priit Laak 6a   100   Elias Markus Ehasalu 8c
7   Maximilian Huck 1a   54   Anette Maser 6b   101   Leonid Zinatullin 8c
8   Rene Poola 1b   55   Anne-Liisa Maasik 6b   102   Madli Johanna Veigel 8c
9   Keity-Lotta Pent 2b   56   Eva- Lotta Uppin 6b   103   Rauno Traat 8c
10   Aade Hiir 3a   57   Kevin Siirak 6b   104   Andreas Ilves 9a
11   Erik Tõnn Rast 3a   58   Loore-Marta Kaljuvee 6b   105   Fee-Marlen Mägi 9a
12   Liisa Aunap 3a   59   Marie Gloria Raal 6b   106   Kaarel Kangro 9a
13   Brandon M. Kaugesalu 3b   60   Markus Toomela 6b   107   Martti-Reio Rosin 9a
14   Henry Kaasiku 3b   61   Romili Kiin 6b   108   Ayrton Mägipõld 9b
15   Mereli Mõttus 3b   62   Carmen Beljaev 6c   109   Carolin Tiido 9b
16   Oliver Kompus 3b   63   Jasper Reilson 6c   110   David Golštein 9b
17   Carolin Hunt 3c   64   Lenne Pekk 6c   111   Eliise Hendrikson 9b
18   Marin Mäemees 4a   65   Veronica Heier 6c   112   Johanna Mägi 9b
19   Erki Erik Poola 4b   66   Alex Artur Märtmaa 7a   113   Karl Erik Kaliste 9b
20   Jete Jänes 4b   67   Anette Berendsen 7a   114   Kaspar Kikkas 9b
21   Karoliina Maria Kask 4b   68   Hanna Paalmäe 7a   115   Mandi Soome 9b
22   Jaana Sommermann 4c   69   Hanna Paalmäe 7a   116   Rauno Sammel 9b
23   Karl Jan Riisaar 4c   70   Isabel Mõistus 7a   117   Sirle Tobber 9b
24   Laura Pirksaar 4c   71   Janely Tensok 7a   118   Arko Annuk 9c
25   Maria Kuris 4c   72   Janno Tosmin 7a   119   Johanna Neemela 9c
26   Alex Annuk 4d   73   Jarno Raidve 7a   120   Kermo Allik 9c
27   Antti Siim 4d   74   Kadi-Liis Hansen 7a   121   Klaire Järveoja 9c
28   Egle-Leane Soonberg 5a   75   Karl Reinoja 7a   122   Kristina Sööt 9c
29   Eleonora Kolga 5a   76   Marek Lepind 7a   123   Triin Tiimann 9c
30   Iiris Rehme 5a   77   Markus Pärt 7a   124   Ilona Kotkas 10
31   Kert Krillo 5a   78   Rudolf Bellen 7a   125   Anna Perk 11
32   Lisette Laiva 5a   79   Hermo Udeküll 7b   126   Birgith Maria Treier 11
33   Emma-Marie Kiuru 5b   80   Jaak Pärtel 7b   127   Erik Goldin 11
34   Markus Andreas Tamm 5b   81   Oliver Mõttus 7b   128   Greta Gabriela Mäesalu 11
35   Markus Pähklamägi 5b   82   Ottokar Tamme 7b   129   Kaarel Vent 11
36   Martin Elias Tamm 5b   83   Pärt Saaren 7b   130   Karina Kõnd 11
37   Mattias Suits 5b   84   Timmu Õunapuu 7b   131   Kermo Pastarus 11
38   Uku Moor 5b   85   Andreas Öövel 7c   132   Kätlin Kentel 11
39   Anders Aksjonov 5c   86   Arvi Laidvee 7c   133   Geili Pütsepp 12
40   Kertu-Liina Kaseorg 5c   87   Randel Kompus 7c   134   Gennet Joel Laks 12
41   Maria Ojassaar 5c   88   Edward Henno 8a   135   Heiros-Jaanus Sinimäe 12
42   Martin Otsing 5c   89   Kai Riin Zukker 8a   136   Helina Udeküll 12
43   Mattias Timm Rast 5c   90   Kristi Madi 8a   137   Johanna Hendrikson 12
44   Steven Peedo 5c   91   Lotta-Lee Suits 8a   138   Kairi Madi 12
45   Ville Markus Varik 5c   92   Marta Külaots 8a   139   Merilin Punder 12
46   Cardo Denisjuk 6a   93   Robin Tammemägi 8a          
47   Getriin Marii Lessing 6a   94   Sascya Assak 8a          

Tartu maakonna 9. - 11. klasside maiskonnalooline olümpiaad saksa keeles

22. aprillil toimus NRG-s Tartu maakonna 9. - 11. klasside maiskonnalooline olümpiaad saksa keeles.

Meie kooli 9. klassi õpilased Sirle Tobber ja Mandi Soome saavutasid 2. koha , 11. klassi õpilased Greta Gabriela Mäesalu ja Birgith Maria Treier 3. koha, 10. klassi õpilased Celeste Peterson ja Stella Eileen Päid jagasid 4. -5. kohta Luunja kooli õpilastega.

Aitäh kõigile osalejatele, olite väga tublid.

Juhendajad: Tiiu Ruus ja Lilia Simson

5.klasside maakondlik inglise keele viktoriin

06.04.2016 toimus Tartu Maavalitsuse saalis maakondlik inglise keele viktoriin 5. klassidele. Kokku osales 18 võistkonda. Elva õpilased Anders Aksjonov, Mattias Timm Rast ja Ville Markus Varik ( kõik 5 c klassist)  saavutasid tubli III koha. Palju õnne!  Õpilasi juhendas õpetaja Ülle Jõesalu.

Tulemusi võrkpalliplatsilt

Võrkpalli Kooliliiga vabariiklikus finaalis saavutas Elva Gümnaasiumi võistkond kolmanda koha. Võistkonnas mängisid: Rudolf Bellen 7A, Karl Reinoja 7A, Andreas Öövel 7C, Andreas Ilves 9A, Martti-Reio Rosin 9A, David Golštein 9B, Rauno Sammel 9B.

Võrkpalli Miniliiga Tartumaa turniiril võitsid kolmanda koha 6a klassi poisid: Heiki Vabrit, Cardo Denisjuk, Priit Laak, Ottomar Sibul, Orm Siimon Madilainen ja Janis Pakassaar.

XV Tartumaa lasteraamatupäev

1. aprillil toimus Kõrvekülas XV Tartumaa  lasteraamatupäev "Nali naljaks" Jutuvõistlusel saavutas Anette Maser (6.b ) I koha  ja Romili Kiin (6.b) II koha, ettelugemisvõistlusel esines edukalt Eva Lotta Uppin (6.b) Õpilased valmistas ette õp Eve Vaigu.

Võrkpalli Kooliliiga 6-9 klasside Tartumaa turniir I koht

Võrkpalli Kooliliiga 6-9 klasside Tartumaa turniir I koht:

Rudolf Bellen 7A, Karl Reinoja 7A, Andreas Öövel 7C, Siim Pärsimägi 8B, Andreas Ilves 9A, Martti-Reio Rosin 9A, David Golštein 9B, Rauno Sammel 9B, Kermo Allik 9C. 

Triin Tiimann saavutas lühijutuvõistlusel esikoha

9.c klassi õpiane Triin Tiimann saavutas Tartu linna ja maakonna lühijutuvõistlusel "Muusika" 8.-9. klassi õpilaste hulgas esikoha. Triin on varemgi silma paistnud kerge sulejooksuga. 

Kooli esindamine 2015/2016