Klassilood 2019/2020

4.c klassi esimene klassiõhtu

Veerandi viimasel päeval oli meie klassi esimene klassiõhtu, kus kohal olid kõik õpilased. Ettevalmistusi hakkasime tegema juba kaks nädalat varem. Meil oli olemas klassiõhtu kava ja vastutavad õpilased. Igal õpilasel oli oma ülesanne - ühed mõtlesid välja mängud ja viktoriiniküsimused, poisid valisid õhtuks muusikapalad. Kõik õpilased olid ühislauale kaasa toonud omavalmistatud suupisted ja joogid.

Mängisime erinevaid võistlus- ja liikumismänge nii klassiruumis kui võimlas, toimus ka kendamavõistlus. Meie klassiõhtul oli ka väga huvitav viktoriin, kõik said diplomid ja auhinnad. Klassiõhtu lõppes ühistantsuga.

Tekst ja fotod: Evelin Toom

2.a tunnis koos Sissi Nylia Benitaga

E-KÜLALISTUND – KOHTUME ÜHISES VIRTUAALSES KLASSIRUUMIS                              2. a klassi õpilased said ülevaate, milline näeb välja laulja tööpäev. Virtuaalses klassiruumis tutvusid õpilased  Sissi Nylia Benitaga.

Sissi saavutas saates Eesti otsib superstaari seitsmendal hooajal teise koha. Võistlusel Eesti Laul 2019 osales ta lauluga "Strong," mis pälvis 4.koha. E-külalistunnis rääkis külalisõpetaja oma tööpäevast ja tegevustest. Samuti selgitas noor laulja, milliseid koolist saadud teadmisi ta täna oma töös kasutab.

Hiljem said õpilased  esitada küsimusi. Oli põnev tund !

A. Puusaag

5.c klass pidas klassiõhtut

Neljapäeval, 26. septembril pidas 5.c klass klassiõhtut. Klassiõhtul sõime, jõime ja mängisime erinevaid mänge. Lemmikmängud on meie klassil endiselt Pikk Nina, Kivikuju ja Toolimäng. Seekord olid Annabel, Karolin ja Katariina mõelnud välja ka uusi mänge, mis teistele väga meeldisid. Need olid järgmised: Detektiivid ning Mis On Kotis?.

Detektiivid

Toolimäng

Mis on kotis?

Kivikuju

5.c klass maailmakoristuspäeval

20. septembril osales meie klass maailmakoristuspäeval. Meie koristasime Elva linnastaadioni metsa. Prügi, mida leidsime, oli mitmesugust. Seekord täitsid meie prügikotte peamiselt suitsukonid, erinevad pudelid ja purgid, kile- ja paberitükid, riided.

Loodame, et metsaalune jääbki puhtaks!

5.c klass tervisepäeval

2. septembril toimus traditsiooniline tervisepäev "Reipalt koolipinki", kust ka meie klass võttis aktiivselt osa. Sel aastal kogunesime Elva linnastaadionile. Päev algas soojenduse tegemisega, mida viis läbi RN Stuudio. Seejärel läks terve klass linna peale, et läbida ühiselt orienteerumisrada, mis koosnes 20 punktist.

Rõngast läbi pugemine

Meeskonna kotishüpe