Klassilood 2018/2019

1C klass valmistas torti

Eelviimasel koolipäeval valmistasime klassis koos torti. Abiks olid ka Annika ja Margit. Kui tort sai valmis, katsime ühise peolaua ja nautisime tulemust. 1. klass on edukalt lõpetatud, ees ootab pikk suvevaheaeg!

Foto: M. Herbst

1C klass käis Lottemaal

10. juunil käisime kevadisel klassiekskursioonil Lottemaal. Lapsed said kokku Lotte ja tema sõpradega. Saime ise olla leiutajad, vaadata etendust, ronida, joosta, mängida. Ilm oli ilus ja päev oli täis toredaid ettevõtmisi.

1C klass käis TÜ Loodusmuuseumis

6. juunil käisime klassiga ekskursioonil TÜ Loodusmuuseumis. Tegime ringkäigu muuseumis ja saime palju uusi teadmisi. Uurisime lähemalt roomajaid, julgemad võisid neid ka sülle võtta. Oli huvitav päev.

Foto: S.Ruus

1C klass käis teatris

12. aprillil käisime klassiga Vanemuise teartis vaatamas etendust "Karlsson katuselt". Etendus oli küll pikk, aga põnev. Seal sai palju nalja. Soovitame kõigile!

2.d klassiekskursioon Lottemaale

10. juunil käisid 2.d klassi lapsed ekskursioonil Lottemaal. Sõitu oodati väga. Starditi hommikul 7.30. Bussisõit möödus kiiresti ja varsti jõudsimegi kohale. Edasi liikusime rongiga külla selle küla lõbusatele elanikele, kes meid juba ootasid. Nad tutvustasid end ja juhatasid meid edasi seiklema. Liikusime ringi Leiutajateküla elanikega mängides, meisterdades ja sportides. Käisime Oskari kuuris meisterdamas. Jäneste majas saime külastada planetaariumi. Vahepeal kinnitasime keha. Lotte maja juures tehti teatrit.  Mängiti  etendust „ Roosi sünnipäev“. Sellel päeval oli Lottemaal kohal ka televisioon. Meie klassi tüdrukud said koos doktor Avega esineda kaamerate ees. Päev möödus kiiresti. Koju jõudes olid kõik väga rõõmsad.Tekst K.Luik fotod M. Parksepp