Klassilood 2018/2019

1c klass käis teatris

15. oktoobril käisime klassiga teatri ühiskülastusel. Vaatasime Tartus Vanemuise teatris Rakvere teatri lastelavastust "Põrsas Desmond ja sookolli lõks". Lugu oli põnev ja veidi kriminaalne. Pinget jätkus etenduse lõpuni. See oli meie klassi esimene ühine teatiskäik.

1c klass osaleb võistlusmängus

1c klass osaleb aktiivselt võistlusmängus "Kiired ja osavad". Tavaliselt on soovijaid rohkem, kui korraga võistkonda mahub. Võtsime klassis vastu otsuse, et kõik soovijad saavad erinevatel etappidel osaleda. Tunneme spordist rõõmu.

Foto: S. Ruus

1c klass matkal

24. septembril toimus algklasside matk "Tere, sügis!". Meie matkarada kulges mööda Elva linna kauneid kohti: Arbi järve ümbrus, Seeneriik, Verevi järve rand. Uurisime veeelustikku, otsisime sügise märke loodusest, imetlesime luigepere tegemisi, meenutasime suve ja tegime kauneid loodusfotosid. Oli tore matkapäev.

Foto: S. Ruus

1c klass tervisepäeval

3. septembril oli meie kooli traditsiooniline tervisepäev, mis toimus Tartumaa Tervisesporfikeskuses. 1c klass osales esimest korda sellel üritusel. Saime oma sportlikke võimeid igal alal proovida. Tore, et kaasa oli tulnud palju vanemaid. Oli lõbus ja aktiivne päev.

Foto: S. Ruus

4.c klass teatris

1. novembril käis 4.c klass Viljandi teatris Ugala vaatamas etendust "Tuul kuu pealt".

Etendus oli väga põnev. Eriti lahedada olid dekoratsioonid, kostüümid ning efektid, mis olid valgustusega tehtud.Autor: Ilme Mõttus