Klassilood 2017/2018

Meie teine aasta koolis.

Õppeaasta oli tihe ja sündmusterohke. Osalesime kõikidel kooliüritustel ning käisime koos teatris ja matkal. Meil olid huvitavad Miniteaduskooli tunnid, Miniteadusfestival ning spordipäevad.

Väga huvitav oli ka Ülis Sõukandi poolt ka sel aastal meile korraldatud õpituba. Seekord meie koduste lõhnade maailmast ehk siis kõigest sellest, mida meil kodus kapis leida võib, kuid mida proovida ei tasu.

Tegime kunsti nii rahvuslikult tubastes oludes kui ka õues looduses.

Meil oli tore ja sisukas aasta ning ootame põnevusega uut sügist. Suur tänu kõikidele, kellega me kohtusime!

Klassi lõpuekskursioon

Viimase reisi oma klassiga tegime Tallinnasse. Ilus ilm ja mõnus seltskond, oli tore päev!

Miniteadusfestival

Miniteadusfestivalil aitasid meie klassi tüdrukud noorematel õpilastel 3D pliiatsitega joonistamisega tutvust teha. Õppisid kõik :)

Räätsamatk

Sel aastal õppisime soo-elu teistmoodi, kui tavaliselt- otse soos! Põnev räätsamatk Meenikunno rabas.

Jüriööjooks

Jüriööjooks on meie kooli üks põnevatest traditsioonidest. Sel aastal jooksime eriti kiiresti!