Klassilood 2017/2018

Filmiõhtu

22. veebruaril otsustasime enne suurt püha teha tavalise klassiõhtu asemel filmiõhtu. Kodust võeti kaasa patju, pleede ja kotttoole ning natuke pätsasime varandust ka peegelsaalist. Valitud filmideks said viiendike lemmikžanrist õudusfilmide valikust "Palju õnne surmapäevaks". Teiseks filmiks sai "Ühe äpardi päevik", mis oli nii hea valik, et enamusel oli see juba nähtud ning asi läks ikkagi sujuvalt kulli mängimise peale. Oli tore ning teinekordki!

Teater "Guugelmuugelpunktkomm"

13.märtil käisime Vanemuise väikses majas vaatamas lasteooperit “Guugelmuugelpunktkomm”. Etendus oli tore ning täis muusikat. Tegelased olid vahvalt riietatult ning kasutatud palju värve. Lastele etendus meeldis ning pakkud ka nalja.Autor:

3d uurib missugused teatrid on meil Eestis

Tund: eesti keel

Teema: Teatrid Eestis

Täna uurisime eesti keele tunnis Eestis olevaid teatreid. Õpilaste ülesandeks oli külastada teatrite kodulehekülgi ning otsida, mis etendusi seal mängitakse. Lisaks tuli juurde otsida lavastaja.

 Autor: Annika Matrossov

3.a uuris päikesepaneelide tootmist

Projekti "Tööle kaasa!" raames said neli õpilast külastada Solarstone OÜ päikesepaneelide tootmist. Põnev oli teada saada, kuidas päike meile elektrit toodab.

3.a külastas Svenströmi särgivabrikut

Projekti "Tööle kaasa !" raames külastasid lapsed Elvas asuvat särgivabrikut. Põneva ekskursiooni käigus nägid lapsed, kuidas valmib kallihinnaline meeste triiksärk. Huvitav oli jälgida, kuidas masin kangast lõike järgi särgi osasid välja lõikab ning vaadata osavate näppude tööd erinevate masinate taga.