Klassilood 2016/2017

4.a jüriöö jooksul

Traditsioonilisel jüriöö jooksul ümber Arbi järve tõi 4.a klassile II koha võistkond, kuhu kuulusid Aleksander Tigane, Karl-Markus Raal, Aade Hiir, Liisa Aunap, Henri Kruuse, Ly-Andra Maltsev, Klaudia Mägi ja ErikTõnn Rast.

Tõnn finiši poole teel.

5.b klassi võistkond jüriöö jooksul

Esmaspäeval, 24. aprillil toimus koolis juba traditsiooniks saanud jüriöö jooks ümber Arbi järve. 5. b klassi võistkond sai II koha. Meeskonda kuulusid järgmised õpilased: Karolina-Maria, Eliise, Johanna, Mariette, Kaspar, Maksim, Kristofer L. ja Kristofer O.

4.c õppis GPS-seadmega orienteerumist

Meie klass käis 07.aprillil Vapramäel "Vidinaprogrammil".

Alguses olime Vapramäe loodusmajas. Seal tutvustas retkejuht, mis on GPS. Me tutvusime GPS-i seadmega. Seejärel jagati meid kaheks rühmaks ning me asusime metsa. Kõigepealt läbisime harjutuspunkti ja siis edasi need punktid, mis olid metsa ära paigutatud.

Kõige lõpus vastasime küsimustele, mille me metsast leidnud olime. Me saime teda, kuidas GPS-i kasutatakse ja kuidas skanneerida tahvelarvutiga ja oma nutitelefoniga QR-koode. Retkejuht oli Lauri Toim, ta oli väga tore.

Tekst: Janette-Liis Pikas            Fotod: Evelin Toom

5. b klass käis kinos

Neljapäeval, 20. aprillil käis 5. b klass Tartus kinos Cinamon vaatamas filmi  "Boss beebi". Film oli lõbus ja südamilik ning lapsed said südamest naerda.

5. b klass teatevõistlusel

Alates septembrikuust toimuvad kord kuus suurel vahetunnil 4.-6. klassidele teatevõistlused "Lõbusad vahetunnid". Teatevõistluste välja mõtleja on iga kuu erinev klass. Novembrikuus pidi teatevõistluse korraldama meie klass. Lõbusa teatevõistluse  mõtlesid välja ning viisid läbi järgmised tüdrukud: Marleen, Eliise, Karolina-Maria ja Johanna. 5. b klassi võistkond on iga kuu teatevõistlusest osa võtnud ning nüüd ootab meid ees veel finaal maikuus.

Pildil aprillikuul klassi esindanud võistkond.