Kiidame 2016/2017

Elva Gümnaasium tunnustab direktori käskkirjaga 4.1-22/91

Avaldan  kiitust Tartu maakonna  5.-6. klasside käsitöö konkursil "Mustriringid" edukalt esinenud alljärgnevatele õpilastele:

Maria KURIS             II koht

Mariliis VEEMEES   III koht

Avaldan kiitust Tartu maakonna  5.-6. klasside käsitöö konkursil "Mustriringid" edukalt esinenud õpilaste juhendamise eest Pille TANIle.

Elva Gümnaasium tunnustab direktori käskkirjaga 4.1-22/89

Avaldan  kiitust Tartu maakonna 5. klasside inglise keele viktoriinil edukalt esinenud alljärgnevatele õpilastele:

Jaana SOMMERMANN    5. c klass         I   koht

Maria KURIS                    5. c klass         I   koht

Marit PEEDUMÄE            5. c klass         I   koht

Karl Jan RIISAAR           5 .c klass         8. koht

Mariette PENNAR           5. b klass         8. koht

Reliia INSO                     5. b klass         8. koht

Avaldan kiitust Tartu maakonna 5. klasside inglise keele viktoriinil edukalt esinenud õpilaste juhendamise eest Ülle JÕESALUle.

Elva Gümnaasium tunnustab direktori käskkirjaga 4.1-22/87

Avaldan  kiitust 9.a  klassi õpilasele Marta KÜLAOTSale, kes saavutas Tallinna Ülikoolis toimunud tehnoloogiavaldkonna ainete vabariiklikul olümpiaadil käsitöös III koha.

Avaldan kiitust Tallinna Ülikoolis toimunud tehnoloogiavaldkonna ainete vabariiklikul olümpiaadil käsitöös edukalt esinenud õpilase juhendamise eest Reet OLLINOle.

Elva Gümnaasium tunnustab direktori käskkirjaga 4.1-22/86

Avaldan  kiitust 5.c  klassi õpilasele Jaana SOMMERMANNile, kes saavutas Tartu linna ja maakonna  piirkondlikul Liivide etluskonkursil  III koha.

Avaldan kiitust Tartu linna ja maakonna  piirkondlikul Liivide etluskonkursil  edukalt esinenud õpilase juhendamise eest Ilme MÕTTUSele.

Elva Gümnaasium tunnustab direktori käskkirjaga 4.1-22/85

1. Avaldan  kiitust 2.a klassi õpilasele Grete KOPPELile , kes saavutas 3. koha maakondlikul jutuvõistlusel „Kui ma oleksin võlur” ja on  kooli miniteaduskooli logo autor ning teda  juhendanud õpetaja Anne KOPPELile.

2.  Avaldan  kiitust 2.a klassi õpilasele Oliver MÖLDERile, kes saavutas 3. koha maakondlikul Muinasjutuvestja konkursil ja teda  juhendanud õpetaja Anneli PUUSAAGile.