Kiidame 2016/2017

Elva Gümnaasium tunnustab direktori käskkirjaga 4.1-22/95

Avaldan  kiitust vabariikliku füüsikaolümpiaadi lõppvoorus edukalt esinenud alljärgnevatele õpilastele:

1. Leonid ZINATULLIN (9.c) - 3. koht 9. klasside arvestuses, esimese järgu diplom

2. Oliver MÕTTUS (8.b) - 9. koht 8. klasside arvestuses

Avaldan kiitust vabariikliku füüsikaolümpiaadi lõppvoorus edukalt esinenud õpilaste juhendamise eest Geil SIIMule.

Elva Gümnaasium tunnustab direktori käskkirjaga 4.1-22/94

Avaldan  kiitust vabariiklikul loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus edukalt esinenud alljärgnevatele õpilastele:

1. Jaak PÄRTEL (8.b) - 8. klasside võitja

2. Oliver MÕTTUS (8.b) - 8. klasside 2. koht

3. Saale PÄRN (8.b) - 8. klasside 3 koht

4. Hanna PAALMÄE (8.a) - 8. klasside 5. koht

5. Heiki VABRIT (7.a) - 7. klasside 4. koht

6. Rasmus-Maximus RAIG (7.c) - 7. klasside 6. koht

Avaldan kiitust vabariiklikul loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus edukalt esinenud õpilaste juhendamise eest Geil SIIMule ja Kaja KALMUSele.

Elva Gümnaasium tunnustab direktori käskkirjaga 4.1-22/93

Avaldan  kiitust vabariiklikul füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus edukalt esinenud alljärgnevatele õpilastele:

1. Leonid ZINATULLIN (9.c) - põhikooli üldarvestuse võitja,sh 9. klasside võitja

2. Oliver MÕTTUS (8.b) - põhikooli üldarvestuses teine, 8. klasside võitja

3. Saale PÄRN (8.b) - 8. klasside arvestuses 3 koht

4. Hanna PAALMÄE (8.a) - 8. klasside arvestuses 4. koht

5. Elias Markus EHASALU (9.c) - 9. klasside arvestuses 4. koht

6. Jaak PÄRTEL (8.b) - 8. klasside arvestuses 6. koht

7. Martin PORKUN (10. kl) - 10. klasside arvestuses 6. koht

Avaldan kiitust vabariiklikul füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus edukalt esinenud õpilaste juhendamise eest Geil SIIMule ja Janno MÄEOTSale.

Elva Gümnaasium tunnustab direktori käskkirjaga 4.1-22/92

Avaldan  kiitust vabariiklikul 27. füüsika lahtisel võistlustel edukalt esinenud alljärgnevatele õpilastele:

1. Leonid ZINATULLIN (9.c) - põhikooli arvestuse võitja

2. Oliver MÕTTUS (8.b)- 6. koht 8. klasside arvestuses

Avaldan kiitust 27. füüsika lahtisel võistlustel edukalt esinenud õpilaste juhendamise eest Geil SIIMule.

Elva Gümnaasium tunnustab direktori käskkirjaga 4.1-22/91

Avaldan  kiitust Tartu maakonna  5.-6. klasside käsitöö konkursil "Mustriringid" edukalt esinenud alljärgnevatele õpilastele:

Maria KURIS             II koht

Mariliis VEEMEES   III koht

Avaldan kiitust Tartu maakonna  5.-6. klasside käsitöö konkursil "Mustriringid" edukalt esinenud õpilaste juhendamise eest Pille TANIle.