Kiidame 2016/2017

Elva Gümnaasium tunnustab direktori käskkirjaga 4.1-22/102

Avaldan  kiitust Miniteadusfestivali õnnestumisele aktiivselt kaasa aidanud

alljärgnevatele õpilastele:

4.a klass - Klaudia Mägi ja Heidi Udeküll (pressiesindajad)

6.b klass -  Kevin Uusna ja Ander Pavlov (fotograafid)

6.c klass -  Krete-Ly Frei, Meribel Helekivi-Kalina, Kertu-Liina Kaseorg, Karmen Lauri, Melissa Heleen Lust, Mattias Timm Rast, Krister Toom (fotograafid,   päevajuhid, hääletuskorraldajad)

9.a klass -  Tormi Kompus ja Robin Tammemägi (helindus)

9.b klass -  Janar Tšava  (helindus)

9.c klass -  Leonid Zinatullin (töötoa läbiviija)

11. klass  - Celeste Peterson ja Kaisa Kruus (töötoa läbiviija)

11. klass - Egert Silk (helindamine ja päevajuht)

12. klass -  Kermo Pastarus (OÜ Kolm Põrsakest organiseerimine ja kontakisik)

Elva Gümnaasium tunnustab direktori käskkirjaga 4.1-22/95

 Avaldan  kiitust vabariikliku füüsikaolümpiaadi lõppvoorus edukalt esinenud alljärgnevatele õpilastele:

         1. Leonid ZINATULLIN (9.c) - 3. koht 9. klasside arvestuses, esimese järgu diplom

2. Oliver MÕTTUS (8.b) - 9. koht 8. klasside arvestuses

Avaldan kiitust vabariikliku füüsikaolümpiaadi lõppvoorus edukalt esinenud õpilaste juhendamise eest Geil SIIMule.

Elva Gümnaasium tunnustab direktori käskkirjaga 4.1-22/94

Avaldan  kiitust vabariiklikul loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus edukalt esinenud alljärgnevatele õpilastele:

              1. Jaak PÄRTEL (8.b) - 8. klasside võitja

2. Oliver MÕTTUS (8.b) - 8. klasside 2. koht

3. Saale PÄRN (8.b) - 8. klasside 3 koht

4. Hanna PAALMÄE (8.a) - 8. klasside 5. koht

5. Heiki VABRIT (7.a) - 7. klasside 4. koht

            6. Rasmus-Maximus RAIG (7.c) - 7. klasside 6. koht

Avaldan kiitust vabariiklikul loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus edukalt esinenud õpilaste juhendamise eest Geil SIIMule ja Kaja KALMUSele.

Elva Gümnaasium tunnustab direktori käskkirjaga 4.1-22/93

Avaldan  kiitust vabariiklikul füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus edukalt esinenud alljärgnevatele õpilastele:

              1. Leonid ZINATULLIN (9.c) - põhikooli üldarvestuse võitja,sh 9. klasside võitja

2. Oliver MÕTTUS (8.b) - põhikooli üldarvestuses teine, 8. klasside võitja

3. Saale PÄRN (8.b) - 8. klasside arvestuses 3 koht

4. Hanna PAALMÄE (8.a) - 8. klasside arvestuses 4. koht

5. Elias Markus EHASALU (9.c) - 9. klasside arvestuses 4. koht

6. Jaak PÄRTEL (8.b) - 8. klasside arvestuses 6. koht

7. Martin PORKUN (10. kl) - 10. klasside arvestuses 6. koht

 Avaldan kiitust vabariiklikul füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus edukalt esinenud õpilaste juhendamise eest Geil SIIMule ja Janno MÄEOTSale.

Elva Gümnaasium tunnustab direktori käskkirjaga 4.1-22/92

Avaldan  kiitust vabariiklikul 27. füüsika lahtisel võistlustel edukalt esinenud alljärgnevatele õpilastele:

1. Leonid ZINATULLIN (9.c) - põhikooli arvestuse võitja

2. Oliver MÕTTUS (8.b)- 6. koht 8. klasside arvestuses

Avaldan kiitust 27. füüsika lahtisel võistlustel edukalt esinenud õpilaste juhendamise eest Geil SIIMule.