Kiidame 2015/2016

Elva Gümnaasium tunnustab direktori käskkirjaga 4.1-22-38

Avaldan kiitust  Alari PENNARile  ja Gero MEKKile  Elva Gümnaasiumi 102 aktuse organiseerimise ja läbiviimise eest.

               

Elva Gümnaasium tunnustab direktori käskkirjaga 4.1-22-10

Avaldan kiitust kooli esindamise eest   Elva Kodanikukaitse- ja perepäeaval alljärgnevatele õpilastele ja kooli töötajatele:

 

Karolin ILLUS         11KO

Anna PERK             11KO

Karita ERS               11KO

Daniel KOTKAS      11KO

Kaja KALMUS        õpetaja

Saskia ARIK             õpetaja

Anneli PUUSAAG   õpetaja

Pille REBANE          õpetaja/huvijuht

Marge JÄRVEOJA huvijuht

Tarmo PENT                       IT spetsialist

Heli RÄHNI              sekretär

Riho RÄHNI            majandusjuhataja

 

Elva Gümnaasium tunnustab direktori käskkirjaga 4.1-22-11

Avaldan kiitust vabariikliku ürituse „Tornist torni“ organiseerimise ja läbiviimise eest alljärgnevatele õpilastele ja õpetajale:

Karolin ILLUS

11KO

Anna PERK

11KO

Lauri KOLDE

11KO

Villem Sakarias EHASALU

11KO

Karina KÕND

11KO

Lauri UUESOO

11KO

Daniel KOTKAS

11KO

Karita ERS

11KO

Karl- Gabriel HIIE

11KO

Markus Sander SUTT

11KO

Kermo PASTARUS

11KO

Kaidor KOMPUS

11KO

Gero MEKK

12KO

Kristjan KUMBERG

12KO

Karl- Erik TAMM

12KO

Heiros- Jaanus SINIMÄE

12KO

Kristin TOBBER

12KO

Liis TARKUS

12KO

Kärolin KORK

12KO

Kalle KÕLLI

õpetaja

Elva Gümnaasium tunnustab direktori käskkirjaga 4.1-22-12

Avaldan kiitust eduka esinemise eest vabariiklikul võistlusel „Tornist torni“ alljärgnevatele õpilastele:

Gerli HELBRE

11.kl

Ilona PAAS

11.kl

Melody-Mai MÄGI

11.kl

Erik GOLDIN

11.kl

Michael NAUDI

11.kl

Jürgen LEA

11.kl

Elva Gümnaasium tunnustab direktori käskkirjaga 4.1-22-13

Avaldan kiitust  väga eduka esinemise eest maakonna koolide karikavõistlustel kergejõustikus, kus saadi põhikoolide arvestuses kaks võidukarikat, juhenaja õpetaja

Margit AIDLAle  ja  alljärgnevatele õpilastele:

 

            1. Edward HENNO      ( 8 a)    I koht  400 m, kõrgushüpe, teatejooks

            2. Ats TRAGEL              ( 8 C)    I koht odavise, teatejooks

            3. Rauno TRAAT          ( 8 c )   I koht kettaheites, II koht kuulitõukes

            4. Rauno SAMMEL      ( 9 b)    I koht teatejooksus

            5. Karl REINOJA          ( 7 a)    I koht teatejooksus

            6. Kadi-Liis HANSEN   ( 7 a)   I koht kaugushüpe, 400 m jooks, teatejooksus

            7. Fee-Marlen MÄGI  ( 9a)   I koht kõrgushüppes, teatejooksus, II koht odaviskes

            8. Carmen BELJAEV    (6 c)   I koht teatejooksus

            9. Janely TENSOK        ( 7 a) I koht teatejooksus, III koht kettaheites