Kiidame 2014/2015

Elva Gümnaasium tunnustab Tartumaa koolide karikavõistlustel kergejõustikus edukalt osalenud õpilasi:

Põhikoolide arvestuses I koht nii neidude kui ka noormeeste arvestuses:

ANDRI LUIK-  I koht kõrgushüppes, kettaheites ja Väike-Rootsi teatejooks               

9 aA juh. M. Thomson

FEE-MARLEN MÄGI- I koht kõrgushüppes, II k. odaviskes; I koht V.-R. teatejooks

8 A  juh. M. Thomson

LISBETH LUIK- I k. kettaheites ja III k. kuulitõukes                                    

9 A  juh.  M.Thomson

KADI-LIIS HANSEN – II k. 400 m; III k. 100 m; I k. teatejooksus                

6A   juh. M. Thomson

MIHKEL UNT – I k. 800 m jooks                                                                

9 B  juh. R. Pedaja

RAUNO SAMMEL- I k. kaugushüppes, 5. K. odaviskes ja I k. teatejooksus     

8 B  juh. M.Thomson

EDWARD HENNO – II k. 400 m; I k. teate.                                                 

7 A  juh. M.Thomson

ATS TRAGEL- III k. 100 m, 6. K. kuulitõukes, I k. teate.                              

7 C juh. M. Thomson

KÄTLIAN KILVITS – 4. K. kaugushüppes, I k. teatejooksus                           

8 C juh. R. Pedaja

KARMEN PUUSALU- I k. teatejooksus                                                         

9 C juh. T. Joosep

Elva Gümnaasium tunnustab maakonna koolide maastikuteatejooks MV-l edukalt esinenud õpilasi:

3. -5. kl. III k.:

EGLE-LEANE SOONBERG          4 A        juh. M. Thomson

IIRIS REHME                            4 A       juh. M.Thomson

GETRIIN MARII LESSING          5 A        juh. G. Siim

CARMEN BELJAJEV                   5 C        juh. Maarika Kangro

JANIS PAKASSAAR                    5 A        juh. M. Thomson

MARTIN ELIAS TAMM                4 B         juh. M. Thomson

KÜLLO VASK                            5 C        juh. E. Pihlak

JASPER REILSON                      5 C        juh. E. Pihlak

 

6. - 7. klass I koht:

KADI-LIIS HANSEN                  6 A   juh. M. Thomson

PILLE VATSA                            6 A    juh. A. Randver

HANNA PAALMÄE                      6 A    juh. A. Randver

CHRISTINA KÕND                     7 A  juh. M. Thomson

KARL TAMMEORG                     6 A  juh. V. Haan

KARL REINOJA                         6 A  juh. M. Thomson

EDWARD HENNO                      6 A  juh. M. Thomson

KRISTO KOLESNITŠENKO         7 C  juh. M. Pihlak

 

8. - 9. klass I koht:

KÄTLIAN KILVITS                     8 C  juh. R. Pedaja

MARIS NIILUS                          9  A  juh. T. Joosep

SIRJA LOKTEV                          8 B  juh. T. Joosep

FEE-MARLEN MÄGI                   8 A  juh. M. Thomson

RAUNO SAMMEL                       8 B  juh. M. Thomson

MIHKEL UNT                            9 B  juh. R. Pedaja

KRISTJAN JOOSEP                    9 B  juh. M. Thomson

HANS-HENDRIK KARRO            9 c  juh. V. Haan

 

10. - 12. kl. 5. koht:

KARINA KÕND                          10  juh. M. Thomson

KÄTLIN KENTEL                       10  juh. T. Joosep

MARLEEN ROOS                       10 juh. T. Joosep

OLIVER KÄKK                           12  juh. V. Haan

KERMO PASTARUS                    10  juh. M. Pihlak

GERO MEKK                             11  juh.  K. Koppel

1.-6.klaasis hindele 4 ja 5 õpivad:

1 . Jan-Marten Aplok 1a
2 . Raul Ehastu 1a
3 . Rasmus Kokvel 1a
4 . Kennet Maasik 1a
5 . Annika Mäesalu 1a
6 . Hendrik Pelberg 1a
7 . Robin-Aliks Perk 1a
8 . Lisete Pärnoja 1a
9 . Steven Rehme 1a
10 . Raido Aulik 1b
11 . Lisette Kirsimäe 1b
12 . Sten Kriis 1b
13 . Andreas Kurvits 1b
14 . Johann Kähr 1b
15 . Meelis Laaneoks 1b
16 . Ken-Aron Laasberg 1b
17 . Adeele Luik 1b
18 . Mihkel Mäemees 1b
19 . Carl Eric Möldri 1b
20 . Mats Saaren 1b
21 . Mathias Saarepuu 1b
22 . Karl-Ggustav Toom 1b
23 . Hendrik Aan 1c
24 . Grete Jurken 1c
25 . Mattias Laas 1c
26 . Joosep Lehes 1c
27 . Revo Noormägi 1c
28 . Lenna Org 1c
29 . Maris Paal 1c
30 . Laura Pajuste 1c
31 . Miia-Liisa Pent 1c
32 . Hans Richard Raudsepp 1c
33 . Janelle Remmel 1c
34 . Rasmus Roio 1c
35 . Neve-Anett Tarkus 1c
36 . Rando Treier 1c
37 . Robert Rocco Voitk 1c
38 . Marvin Muttik 2a
39 . Aleksander Tigane 2a
40 . Laura Aan 2b
41 . Henry Kaasiku 2b
42 . Janek-Andre Kiis 2b
43 . Eleanor Kollist 2b
44 . Markus Kraus 2b
45 . Lennart Joonas Oetjen 2b
46 . Kevin Raid 2b
47 . Richard Siim Roos 2b
48 . Geia Rõivas 2b
49 . Karl-Markus Tuul 2b
50 . Maribel Viridet 2b
51 . Joonas Vähi 2b
52 . Romet Sebastian Õis 2b
53 . Kirke Allik 2c
54 . Meribel Fomkin 2c
55 . Anete Jaakson 2c
56 . Simoona Jesin 2c
57 . Kädi Lii Kuznetsov 2c
58 . Karoliin Lehtoja 2c
59 . Aaron Mälton 2c
60 . Kaisa Pastarus 2c
61 . Janette-Liis Pikas 2c
62 . Martin Pintson 2c
63 . Laura Raag 2c
64 . Liis Suits 2c
65 . Kätlin Tark 2c
66 . Aleks Hundimägi 3a
67 . Vanessa Anetta Juhanson 3a
68 . Andero Keerd 3a
69 . Raldo Kuldsaar 3a
70 . Janeli Lepik 3a
71 . Kristiina Leuska 3a
72 . Sander Porkon 3a
73 . Mia Reilson 3a
74 . Karmen Tätte 3a
75 . Laura Inso 3b
76 . Reliia Inso 3b
77 . Kaido Mestiljainen 3b
78 . Jarek Orav 3b
79 . Kristofer Orlovski 3b
80 . Olari Peetsmann 3b
81 . Eliise Raidve 3b
82 . Arti-Aleksis Hoop 3c
83 . Erik Kopp 3c
84 . Dajana-Ly Kukk 3c
85 . Eveliine Nahkur 3c
86 . Ketter-Katreen Orav 3c
87 . Hannah Pappel 3c
88 . Kristen Robin Pindmaa 3c
89 . Laura Pirksaar 3c
90 . Karl Jan Riisaar 3c
91 . Katriin Sildnik 3c
92 . Teele Tempel 3c
93 . Mariliis Veemees 3c
94 . Ralf Kivirähk 3d
95 . Arti Parmann 3d
96 . Karolina Paumets 3d
97 . Sten Pent 3d
98 . Ralf Rasmus Raal 3d
99 . Emili Rikk 3d
100 . Sanne Liis Tarvis 3d
101 . Karmen Teder 3d
102 . Anabel Täht 3d
103 . Henri Udeküll 3d
104 . Kaspar Vent  3d
105 . Kelly Haasma 4a
106 . Gregor Karelson 4a
107 . Kert Krillo 4a
108 . Liisa Leopard 4a
109 . Raimo Markvard 4a
110 . Iiris Rehme 4a
111 . Egle-Leane Soonberg 4a
112 . Lauri Velner 4a
113 . Rasmus Jakobson 4b
114 . Merili Jürgenson 4b
115 . Polina Khatkina-Lang 4b
116 . Kerly Kihulane 4b
117 . Desire Luhaäär 4b
118 . Andra Palo 4b
119 . Regina Rammo 4b
120 . Krete-Ly Frei 4c
121 . Alex Kuzmin 4c
122 . Lorette Liiva 4c
123 . Melissa Heleene Lust 4c
124 . Emily Malkus 4c
125 . Rasmus Mathias Mõttus 4c
126 . Steven Peedo 4c
127 . Kaarel Räisa 4c
128 . Marleen Sule 4c
129 . Krister Toom 4c
130 . Remii Hansen 5a
131 . Getriin Marii Lessing 5a
132 . Janis Pakassaar 5a
133 . Marleen Riisaar 5a
134 . Kateriin Saar 5a
135 . Ottomar Sibul 5a
136 . Nikita Grinev 5b
137 . Gert Ilves 5b
138 . Loore-Marta Kaljuvee 5b
139 . Romili Kiin 5b
140 . Kristo Klaus 5b
141 . Eleonoora Korol 5b
142 . Anne-Liisa Maasik 5b
143 . Anette Maser 5b
144 . Maria-Netti Purga 5b
145 . Kevin Siirak 5b
146 . Jaanika Sinilill 5b
147 . Merit-Kätlin Sööt 5b
148 . Markus Toomela 5b
149 . Eva Lotta Uppin 5b
150 . Carmen Beljaev 5c
151 . Johannes Elmar Ehasalu 5c
152 . Jasper Reilson 5c
153 . Franz Joseph Sinimäe 5c
154 . Sandra Sonn 5c
155 . Rudolf Bellen 6a
156 . Annabel Jesin 6a
157 . Hanna Paalmäe 6a
158 . Reivo Päkko 6a
159 . Karl Reinoja 6a
160 . Janely Tensok 6a
161 . Janno Tosmin 6a
162 . Isabel Mõistus 6b
163 . Hermo Udeküll 6b
164 . Christina Vink 6b
165 . Älex-Sandra Piiroja 6c
166 . Jaana Pärnoja 6c
167 . Karoliis Põlgast 6c
168 . Annareete Raal 6c

Elva Gümnaasium tunnustab

Elva Gümnaasium tunnustab 6. septembril Eesti Koolispordi Liidu sügistriatlonil võidukarika võitnud õpilasi : Cevin Anders Siim, Johannes Sikk, Kristina Sikk, Karolin Illus, Rauno Sammel, Carolin Tiido, Sten-Anders Aan, Alex Artur Märtmaa, Robin Mürk, Jaan-Raimund Margus ja Kirke Kool.

Juhendaja Geil Siim

8. oktoobril toimus 6. klasside õpioskuste võistluse maakondlik voor.

Elva Gümnaasiumi esindas 5-liikmeline võistkond, kuhu kuulusid Rudolf Bellen - 6a, Hanna Paalmäe - 6a, Isabel Mõistus - 6b, Oliver Mõttus -6b, Hermo Udeküll - 6b. Võistkond saavutas võistlusel I koha. Juhendajateks olid õpetajad Taimi Juhkam ja Eve Vaigu.