Hoolekogu

Hoolekogu protokoll nr.2/09.05.2019

Hoolekogu protokoll nr.2/09.05.2019

Hoolekogu protokoll nr.1/04.02.2019

Hoolekogu protokoll nr.1/04.02.2019

1.1. Annika Jesin – lastevanemate esindaja, 5065488, annika.jesin@gmail.com
1.2. Maris Järveoja – lastevanemate esindaja, 53807206, maris.jarveoja@gmail.com
1.3. Kristiina Jänes – lastevanemate esindaja, 5134867 , kristiina@skycam.ee
1.4. Monika Peetsman – lastevanemate esindaja, monika.peetsmann@variku.tartu.ee
1.5. Kalle Roio - lastevanemate esindaja
1.6. Lea Soonberg - lastevanemate esindaja, 53429499, lea.soonberg@gmail.com
1.7. Ivika Mõistus – õpetajate esindaja, ivika@elvag.edu.ee
1.8. Revo Lastik – õpetajate esindaja, 56869348, revo@elvag.edu.ee
1.9. Heiki Vabrit – õpilasesinduse esindaja, 58379453, heiki.vabrit@gmail.com
1.10. Leelo Suidt - kooli pidaja esindaja, 5525187 , leelo.suidt@elva.ee

Hoolekoguga saab ühendust võtta järgneva maili aadressiga: hoolekogu@elvag.edu.ee

Hoolekogu protokoll nr.17/10.09.2018

Hoolekogu protokoll nr. 17-10.09.2018.a..doc

Hoolekogu protokoll nr.16/06.03.2018

Hoolekogu protokoll nr. 16-06.03.2018.doc

Hoolekogu protokoll nr. 15-06.11.2017.doc

 Hoolekogu protokoll nr. 14-31.01.2017.doc

Hoolekogu protokoll nr. 13-08.11.2016.docx

Hoolekogu protokoll nr. 12-09.09.2016.docx

Hoolekogu protokoll nr. 11-23.08.2016.doc

Hoolekogu protokoll nr. 10-02.03.2016.doc

Hoolekogu protokoll nr. 9-06.10.2015.pdf

Hoolekogu protokoll nr. 7-12.02.2015.doc

Hoolekogu protokoll nr. 8-04.05.2015.doc

Hoolekogu protokoll nr.5/18.09.2014

Hoolekogu protokoll nr.1 / 04.02.2014

Hoolekogu  protokoll nr.2 / 11.03.2014  

Hoolekogu protokoll nr.3/20.05.2014

Hoolekogu protokoll nr.4/18.08.2014

Hoolekogu protokollnr.6/10.11.2014