Erasmus+ KA2

"1,2,3 - play and learn with me!" rahvusvaheline projekt mängud keeleõppes

Projekti eesmärgiks on tutvustada ja kasutada mänge õppetöös, õppida tundma teisi kultuure ning keeli, õppida oma (vana)vanemate mänge ja õpetada neid teistele edasi, proovida kätt robootikas ja programmeerimises, suhelda inglise keeles, leida uusi sõpru, laiendada silmaringi ning muidugi projekti käigus külastada teisi osalejaid välismaal.

Projekti kestus: 2 aastat (2015-2017)

Projekti algus: 1.09.2015

Projekti eelarve: 29 970 eurot

Projekti tegevused: õpilased on projekti vältel valmis kokkusaamisteks koolis, mängude uurimiseks ja õppimiseks. Lisaks õpitakse ja suhtlema ka teiste omavanuste noortega  teistes riikides. Kaasatakse vanemaid ja vanavanemaid, et projekti eesmärk - ühine õppimine mängude kaudu - jõuaks võimalikult paljudeni.

Projektis osalejad:  algataja ja koordinaator on Poola. Lisaks osalevad  Bulgaaria, Itaalia, Kreeka, Türgi ja Eesti.  Õpilased on vanuses 9-11. Igast riigist osaleb 4 õpilast, nendega on kaasas 2 õpetajat.

Esimene rahvusvaheline kohtumine toimub 8.-14. november 2015 Türgis, Darica linnas.